Fórum OSF MVČR

Fórum portálu odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Cílem odboru strukturálních fondů (OSF) je poskytovat maximální podporu žadatelům a příjemcům. Aby toto snažení bylo úspěšné, a správně zacílené je nezbytná zpětná vazba poskytnuta těmi, k nimž je pomoc směřována. Hlavním nástrojem pro získání zpětné vazby má být zejména toto diskusní fórum. Žadatelé a příjemci zde mohou psát návrhy, co by jim pomohlo při podání a zpracování žádosti, které aktivity z naší strany by uvítali, jaké zaměření by měly mít semináře apod. Mohou také sdílet zkušenosti mezi sebou. Veškeré podněty, které z diskusního fóra vzejdou, hodlá OSF do své služby zájemcům zohlednit. Nepřihlášení mohou příspěvky v diskuzním fóru pouze číst. Přihlášení mohou příspěvky psát, mazat a v rámci jednotlivých diskuzních fór mohou vytvářet i další témata. Na stránce vybraného fóra nejdříve musí kterýkoliv uživatel vytvořit nějaké téma pomocí tlačítka "Založit nové téma". Pokud je už někde nějaké téma vytvořené, může si uživatel otevřít toto téma a odpovídat na příspěvky vložené k tomuto tématu NEBO pokud uživateli existující téma nevyhovuje, tak si založí nové téma.

#1 15-3-2011 13:49:22

s.doralkova
New member
Registrace: 14-2-2011
Příspěvků: 1

Budou dotace pro veřejnou správu po roce 2013?

Dobrý den, slyšela jsem, že se po roce 2013 zásadně změní přidělování evropských dotací a peníze půjdou spíš na vědu a výzkum a ochranu životního prostředí. Jak se to dotkne dotací pro veřejnou správu? Budou po roce 2013 vůbec nějaké? Děkuji za odpověď.

Offline

#2 22-3-2011 17:25:54

stepan.musil
New member
Registrace: 22-3-2011
Příspěvků: 1

Re: Budou dotace pro veřejnou správu po roce 2013?

V listopadu 2010 byla zveřejněna Pátá kohezní zpráva (http://ec.europa.eu/regional_policy/sou … rt1_cs.pdf), kde se můžete o budoucí podobě politiky Evropské unie dozvědět více. V celku by se dalo říct, že prioritou Evropské unie zůstane vyrovnávání regionálních rozdílů a oblasti podpory by měly být provázány se strategií EU 2020. Dotace pro veřejnou správu ale jistě zůstanou v popředí zájmu Evropské komise i nadále.

Offline

Zápatí