Fórum OSF MVČR

Fórum portálu odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Cílem odboru strukturálních fondů (OSF) je poskytovat maximální podporu žadatelům a příjemcům. Aby toto snažení bylo úspěšné, a správně zacílené je nezbytná zpětná vazba poskytnuta těmi, k nimž je pomoc směřována. Hlavním nástrojem pro získání zpětné vazby má být zejména toto diskusní fórum. Žadatelé a příjemci zde mohou psát návrhy, co by jim pomohlo při podání a zpracování žádosti, které aktivity z naší strany by uvítali, jaké zaměření by měly mít semináře apod. Mohou také sdílet zkušenosti mezi sebou. Veškeré podněty, které z diskusního fóra vzejdou, hodlá OSF do své služby zájemcům zohlednit. Nepřihlášení mohou příspěvky v diskuzním fóru pouze číst. Přihlášení mohou příspěvky psát, mazat a v rámci jednotlivých diskuzních fór mohou vytvářet i další témata. Na stránce vybraného fóra nejdříve musí kterýkoliv uživatel vytvořit nějaké téma pomocí tlačítka "Založit nové téma". Pokud je už někde nějaké téma vytvořené, může si uživatel otevřít toto téma a odpovídat na příspěvky vložené k tomuto tématu NEBO pokud uživateli existující téma nevyhovuje, tak si založí nové téma.

#1 30-12-2010 15:03:41

Monifei
New member
Registrace: 29-3-2010
Příspěvků: 3

Organizace a připravenost seminářů ze strany OSF

Rádi bychom znali Váš názor na připravenost a délku našich seminářů.

Vždy se snažíme připravit dostatek materiálů, které se k danému semináři vztahují. Do desek, které rozdáváme při vstupu, dáváme všechny prezentace a materiály, které jsou na semináři probírány. Je to dostačující nebo jsou naopak některé přílohy zbytečné?

Co se týče délky semináře, setkali jsme se s různorodými názory. Pro některé jsou semináře dlouhé, pro některé naopak krátké. Jaká je podle Vás optimální délka semináře?

Jaké další aktivity nebo materiály byste ze strany OSF přivítali?


Organizátoři seminářů z OSF

Offline

#2 04-1-2011 09:27:20

pavel.kadlec
New member
Registrace: 24-2-2010
Příspěvků: 8

Re: Organizace a připravenost seminářů ze strany OSF

Na MVČR jsme se účastnili pouze jednoho semináře a jeho úroveň byla velmi dobrá. Přivítali bychom, stejně jako jiné kraje, seminář věnovaný primárně výzvě č. 08 IOP na rozvoj služeb e-Governmentu v krajích. V některých případech by bylo vhodné doplnit modelové příklady  (např. tvorba monitorovacích zpráv; na co se zaměřit v zadávacích dokumentacích VZ, ad.).


projektový manažer

Offline

#3 08-2-2011 14:18:47

Monifei
New member
Registrace: 29-3-2010
Příspěvků: 3

Re: Organizace a připravenost seminářů ze strany OSF

Děkujeme za Vaše podněty.
Samostatný seminář k výzvě č. 08 IOP připravujeme společně s CRR. Předpokládaný termín je 1.3. 2011 v Praze. Pozvánka na seminář bude posílána přes Novinky emailem a samozřejmě bude vyvěšena na našem webu.
Momentálně je připraven seminář pro obce a kraje o veřejných zakázkách OP LZZ, na který se ode dneška můžete přihlásit.

Organizátoři seminářů z OSF

Offline

#4 25-2-2011 09:56:55

Monifei
New member
Registrace: 29-3-2010
Příspěvků: 3

Re: Organizace a připravenost seminářů ze strany OSF

Vzhledem k dalšímu zasedání výběrové komise byl seminář přesunut na 23.3. Dvě komise již zasedaly a schválily 13 projektů (více v sekci tiskové centrum/zpravodajství OSF). Seminář pořádáme společně s CRR a na semináři budou probírány 2 hlavní okruhy:

-       Podmínky realizace projektu (monitorovací zprávy, žádosti o platbu, kontroly apod.),
-       Zadávání veřejných zakázek.

V případě změny vás budeme informovat.
Pokud budete mít k pořádanému semináři jakékoliv připomínky/návrhy, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na vás.

Tým OSF

Offline

Zápatí