Fórum OSF MVČR

Fórum portálu odboru strukturálních fondů Ministerstva vnitra ČR

Nejste přihlášen(a)

Oznámení

Cílem odboru strukturálních fondů (OSF) je poskytovat maximální podporu žadatelům a příjemcům. Aby toto snažení bylo úspěšné, a správně zacílené je nezbytná zpětná vazba poskytnuta těmi, k nimž je pomoc směřována. Hlavním nástrojem pro získání zpětné vazby má být zejména toto diskusní fórum. Žadatelé a příjemci zde mohou psát návrhy, co by jim pomohlo při podání a zpracování žádosti, které aktivity z naší strany by uvítali, jaké zaměření by měly mít semináře apod. Mohou také sdílet zkušenosti mezi sebou. Veškeré podněty, které z diskusního fóra vzejdou, hodlá OSF do své služby zájemcům zohlednit. Nepřihlášení mohou příspěvky v diskuzním fóru pouze číst. Přihlášení mohou příspěvky psát, mazat a v rámci jednotlivých diskuzních fór mohou vytvářet i další témata. Na stránce vybraného fóra nejdříve musí kterýkoliv uživatel vytvořit nějaké téma pomocí tlačítka "Založit nové téma". Pokud je už někde nějaké téma vytvořené, může si uživatel otevřít toto téma a odpovídat na příspěvky vložené k tomuto tématu NEBO pokud uživateli existující téma nevyhovuje, tak si založí nové téma.

#1 25-5-2010 17:43:23

pavel.kadlec
New member
Registrace: 24-2-2010
Příspěvků: 8

IOP 08 Předkládání zadávací dokumentace k ZŘ na CRR

Podle Příručky pro žadatele a příjemce (výzva č. 08, IOP) je žadatel/příjemce dotace povinen předložit zadávací dokumentaci ke schválení na příslušném CRR před zveřejněním zadávacího řízení. Jak takové schvalování probíhalo, příp. jaké reakce se k dokumentaci ze strany CRR objevují? Má již s tímto nějaký žadatel/příjemce zkušennosti? Děkuji.

Editoval pavel.kadlec (14-9-2010 22:20:53)


projektový manažer

Offline

#2 08-6-2010 13:54:31

rakosovs
New member
Registrace: 24-2-2010
Příspěvků: 1

Re: IOP 08 Předkládání zadávací dokumentace k ZŘ na CRR

Ano, všechny zadávací dokumentace je nutné 10 pracovních dní před zveřejněním zaslat ke schválení na CRR. Dle složitosti zadávací dokumentace trvá schvalování někdy pár dnů a někdy i měsíc a více. Připomínky ze strany CRR se většinou týkají hodnotících kritérií a pak např. povinného označování dokumentů, uchovávání dokumentů ze strany dodavatele atd. Asi se tím vyvarujete hodně chyb, ale pokud Vám VŘ nějaká firma napadne a dá to na ÚOHS, tak Vám stejně schválení ze strany CRR nepomůže.

Offline

#3 21-6-2010 10:41:30

pavel.kadlec
New member
Registrace: 24-2-2010
Příspěvků: 8

Re: IOP 08 Předkládání zadávací dokumentace k ZŘ na CRR

V jednom případě jsme obdrželi stanovisko CRR k zadávacímu řízení za 10 dnů od odeslání. V jiném případě však posuzování zadávací dokumentace z důvodu ověřování zvolené formy výběrového řízení  trvalo pobočce i déle než 2 měsíce. Povinností žadatele je však pouze zadávací dokumentaci 10 dní předem odeslat, ale vyhlásit zakázku je teoreticky možné dle doporučení CRR i bez stanoviska.

Editoval pavel.kadlec (22-4-2011 22:37:14)


projektový manažer

Offline

Zápatí